Regulamin i polityka prywatności

  1.  Na stronie wykorzystujemy ciasteczka (pliki cookie) – korzystając ze strony wyrażasz zgodę na umieszczanie ciasteczek na swoim komputerze. Dowiedz się więcej na temat tego, jak i do czego używamy ciasteczek.
  2. Redakcja serwisu nie jest organizatorem wydarzeń o których zamieszcza informacje (chyba, że w treści wyraźnie zaznaczone jest inaczej), nie odpowiada więc za prawdziwość podanych informacji ani zmiany w wydarzeniach.
  3.  Dane subskrybentów newslettera wykorzystywane są wyłącznie w celu publikacji e-mailowego biuletynu i nie są przekazywane podmiotom trzecim w celach komercyjnych.
  4.  Newsletter wysyłany jest za pośrednictwem serwisu Mailchimp i to na jego serwerach znajdują się dane subskrybentów.
  5.  Każdy subskrybent newslettera może się z niego samodzielnie wypisać, klikając na link wypisania w stopce wiadomości.
  6.  Wiadomości wysyłane do firm znajdujących się w naszym katalogu, za pośrednictwem formularza kontaktu na podstronie firmy, obsługiwane są przez serwis SendGrid.
  7. Informacje dotyczące danych firm znajdujących się w katalogu gromadzone są ręcznie na podstawie ogólnodostępnych informacji publikowanych przez te podmioty na stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Redakcja serwisu nie odpowiada za prawdziwość lub aktualność tych informacji, zachęca jednak do zgłaszania uwag, jeśli znajduje się w nich błąd.
  8. Serwis Gdzieciak gromadzi zanonimizowane informacje na temat kliknięć w odnośniki prowadzące do stron firmy (w tym stron w serwisach społecznościowych) oraz wysłanych z użyciem formularzy wiadomości do firm, ale nie ma wglądu w treść wysłanej wiadomości.
  9. Serwis Gdzieciak korzysta z zabezpieczeń antyspamowych Google reCaptcha we wszystkich formularzach kontaktowych dostępnych na stronie. Aby dowiedzieć się więcej - zapoznaj się z warunkami i polityką prywatności firmy Google.
  10. Jeśli kontaktując się z firmą za pośrednictwem formularza kontaktu na podstronie firmy w serwisie Gdzieciak użytkownik wybrał wiadomość e-mail jako pożądaną formę kontaktu, jego adres e-mail zostanie przekazany do serwisu SendGrid jako adres nadawcy wiadomości.