Teatralne półkolonie w Starej Rzeźni

Archiwum wpisów

Data wydarzenia: 4 do 8 lutego 2019

Robotec we współpracy z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat do udziału w naszych Półkoloniach teatralnych.

Podczas warsztatów dzieci przede wszystkim poznają co to właściwie jest teatr. Podczas trwania półkolonii dzieci poza świetną zabawą zapoznają się ze wszystkimi aspektami przygotowywania sztuki teatralnej. Omówimy wszystkie zagadnienia takiej pracy w tym: przygotowanie kostiumów, scenografii, choreografii, ścieżki dźwiękowej, dobór aktorów oraz naukę swoich ról.
Półkolonie zwieńczone zostaną wystawieniem prawdziwej sztuki przez dzieci a publicznością będą rodzice!

Malowniczo położona na Szczecińskiej Łasztowni Stara Rzeźnia to przepiękny obiekt o wysokim standardzie, w którym dzieci w idealnych warunkach oraz pod profesjonalną opieką będą mogły spędzać dni. Klimatyzowane pomieszczenia oraz wyżywienie zapewnione przez jedną z najlepszych szczecińskich restauracji gwarantują zadowolenie oraz przyjemnie spędzony przez dzieci czas.

Dzieci spędzą czas na zabawach plastycznych, grach i zabawach ruchowych, zdobywaniu wiedzy o teatrze, aktorstwie i reżyserii, nauce przezwyciężania tremy i stresu oraz świetnej zabawie! Poprzez zabawę w teatr dzieci nauczą się wiele o tej dziedzinie sztuki a także rozwiną swoje zdolności w wielu kierunkach. Dzięki ćwiczeniom, które zaplanowaliśmy nauczą się skutecznie występować przed publicznością oraz skrupulatnie przygotowywać w celu osiągnięcia zamierzonych rezultatów.

Wszystko to pod opieką doświadczonych, certyfikowanych wychowawców.

Warsztaty odbędą się w dniach 04.02-08.02.2018.
Dzieci można przywozić od godziny 7:30 i odbierać do godziny 17:30.

W cenie:
– opieka do 10 godzin dziennie
– 2 posiłki dziennie (śniadanie oraz obiad z deserem),
– ubezpieczenie NW i OC,
– bezpieczne i komfortowe warunki wypoczynku,
– świetną zabawę dla dzieci

Koszt: 499zł za 5 dni.

Zapisy oraz informacje:
[email protected]
+48 604-060-614
+48 884-788-841
+48 884-788-827

Dodatkowo bilety w formie voucherów na udział w półkoloniach dostępne są do nabycia w Kubryku Literackim w CKE Stara Rzeźnia