W trakcie tegorocznego festiwalu Wooded City Szczecin 2018 na Łasztowni powstanie także strefa dziecięca –  Wooded Kids – którą znaleźć będzie można na ul. Tadeusza Apolinarego Wendy. Aby wejść na teren strefy dziecięcej należy jednak… wykupić cegiełkę na rzecz szczecińskiego schroniska dla zwierząt.

Przez cały czas w strefie obecnych będzie dwóch animatorów, ale organizatorzy festiwalu przewidzieli także inne atrakcje. Wśród nich znajdą się m.in:

  • zajęcia jogi dla dzieci, w dwóch grupach wiekowych- dzieci młodsze i starsze, prowadzone przez instruktorkę Anię Masalę z Namaste Joga
  • warsztaty plastyczne Marty Madej, która tworzy z papieru prawdziwe dzieła sztuki.  Zabierze ona dzieci w świat stworzony z papieru, kartonów, nauczy technik obchodzenia się z różnymi materiami plastycznymi i pokaże jak można recyklingować przedmioty i dawać im „nowe życie”
  • warsztaty muzyczne z Tomkiem Tomaszewskim i animatorami, którzy przygotowują dla dzieci blok warsztatów dźwiękowych  W programie warsztatów m.in.: opowieść o tym czym jest muzyka elektroniczna, jak powstaje, rodzaje instrumentów, sampling, własnoręczne sprawdzanie instrumentów, wspólne jam session na przygotowanych instrumentach, zabawa w sampling i przetwarzanie głosów.
  • warsztaty z produkcji muzyki – w tajniki podstaw tworzenia muzyki za pomocą różnego rodzaju syntezatorów wprowadzi uczestników artystka występująca na festiwalu – An On Bast!

 

WoodedKids

Przygotowania strefy Wooded Kids trwają! Zapraszamy 23 czerwca od 12:00 do 18:00 ze swoimi pociechami! Wstęp do strefy gwarantuje nabycie cegiełki na rzecz psiaków i kotów ze szczecińskiego schroniska!Szczegóły -> Strefa Wooded Kids / Wooded City Szczecin 2018 —–Are you coming to Szczecin with your child? Don't miss a special Wooded Kids zone, on which lots of highlights are guaranteed from 12 PM to 6 PM! Artistic and musical workshops, yoga and many more!

Publicada por Wooded en Lunes, 4 de junio de 2018

 

Miejsce wydarzenia