Stowarzyszenie Oswajanie Sztuki zaprasza na nową odsłonę naszego cyklu spotkań „Jak dobrze mieć sąsiada”! Podczas czterech październikowych wydarzeń pod wspólnym tematem „Śródmieście A4 – papierowe warsztaty o Śródmieściu” odkryjemy, jakie możliwości kryje przed nami arkusz papieru.

Na warsztatach będziemy mogli wykonać okładkę małej publikacji metodą kolażu, zaprojektować magazyn o Śródmieściu, zszyć wykonane przez nas strony w zina, a na koniec nauczyć się projektować afisz. Naszym motywem przewodnim będzie Śródmieście i aleja Wojska Polskiego. Zamienimy się w artystów-reporterów, zdających relację z samego serca miasta.

Wszystkie spotkania odbywać się będą w październikowe piątki w godzinach 17:00-19:00 a ich miejscem będzie Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki, przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (wejście od pl. Zgody – z placu należy skręcić w ul. Bohaterów Getta Warszawskiego i od razu w prawo przy sklepie Andergrand).

Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.
Można uczestniczyć we wszystkich spotkaniach lub tylko w jednym. W celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt pod adresem mailowym zuza@oswajaniesztuki.pl

Miejsce wydarzenia