Półkolonie z Lego Education

Archiwum wpisów

Data wydarzenia: 28 stycznia do 1 lutego 2019

Robotec we współpracy z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-12 lat do udziału w warsztatach zimowych „Półkolonie naukowe z Lego Education”.

Nasze warsztaty to przede wszystkim świetna zabawa z robotyką, której tajniki zgłębimy z pomocą Lego Education. Poznamy i utrwalimy zasady programowania, mechaniki i budowania interaktywnych konstrukcji. Wykonamy również szereg eksperymentów naukowych, które pozwolą dzieciom lepiej zrozumieć otaczający nas świat.

Malowniczo położona na Szczecińskiej Łasztowni Stara Rzeźnia to przepiękny obiekt o wysokim standardzie, w którym dzieci w idealnych warunkach oraz pod profesjonalną opieką będą mogły spędzać dni. Klimatyzowane pomieszczenia oraz wyżywienie zapewnione przez jedną z najlepszych szczecińskich restauracji gwarantują zadowolenie oraz przyjemnie spędzony przez dzieci czas.

Dzieci spędzą czas na budowaniu z klocków Lego, grach i zabawach ruchowych, projektach plastycznych, eksperymentach naukowych i nie tylko. Poprzez zabawę poznają wiele zagadnień z związanych z mechaniką, fizyką, matematyką oraz chemią.

Wszystko to pod opieką doświadczonych, certyfikowanych wychowawców.

Dzieci można przyprowadzać od godziny 7:30 i odbierać do godziny 17:30.

W cenie:
– opieka do 10 godzin dziennie
– 2 posiłki dziennie (śniadanie oraz obiad z deserem),
– ubezpieczenie NW i OC,
– bezpieczne i komfortowe warunki wypoczynku,
– świetną zabawę dla dzieci

Koszt: 499zł za 5 dni.

Zapisy oraz informacje:
[email protected]
+48 604-060-614
+48 884-788-841
+48 884-788-827

Dodatkowo bilety w formie voucherów na udział w półkoloniach dostępne są do nabycia w Kubryku Literackim w CKE Stara Rzeźnia!

Serdecznie zapraszamy!