Zawsze marzyłeś o tym, by spotkać Maszę na żywo? Teraz będzie to możliwe. Uwielbiani przez dzieci na całym świecie bohaterowie bajki „Masza i Niedźwiedź” po raz pierwszy w oryginalnym wydaniu pojawią się na największych scenach Polski, w tym także w Szczecinie.

Masza, Niedźwiedź i ich przyjaciele zaczynają przygotowania do świąt. A ponieważ w tajemniczy sposób ze stołu i lodówki zaczynają znikać smakołyki, Masza postanawia rozwiązać tę zagadkę, występując tym razem w roli…detektywa! Zdradzić możemy tylko, że dzięki odrobinie życzliwości i dobrego serca, uda się złagodzić nawet najczarniejszy charakter.

W programie znajdą się także:

 •  sztuczki na trampolinie z udziałem zawodowych żonglerów i akrobatów,
 •  ekscytujące pokazy baniek mydlanych,
 •  tajemnice znikających przedmiotów i pokazy iluzjonistów,
 • zawrotny pęd pociągiem,
 • wielka przemiana bohaterów,
 • wesołe tańce i piosenki w wykonaniu Maszy,
 •  interaktywne zabawy z widownią i wiele, wiele innych!

Ta ciepła, niezwykle ekscytująca opowieść spodoba się dzieciom w każdym wieku.

 

Galeria: Masza i Nieźwiedź – świąteczne widowisko w Szczecinie, zdjęcie 1 - wydarzenia i miejsca dla dzieci w SzczecinieGaleria: Masza i Nieźwiedź – świąteczne widowisko w Szczecinie, zdjęcie 2 - wydarzenia i miejsca dla dzieci w SzczecinieGaleria: Masza i Nieźwiedź – świąteczne widowisko w Szczecinie, zdjęcie 3 - wydarzenia i miejsca dla dzieci w SzczecinieGaleria: Masza i Nieźwiedź – świąteczne widowisko w Szczecinie, zdjęcie 4 - wydarzenia i miejsca dla dzieci w SzczecinieGaleria: Masza i Nieźwiedź – świąteczne widowisko w Szczecinie, zdjęcie 5 - wydarzenia i miejsca dla dzieci w SzczecinieGaleria: Masza i Nieźwiedź – świąteczne widowisko w Szczecinie, zdjęcie 6 - wydarzenia i miejsca dla dzieci w SzczecinieGaleria: Masza i Nieźwiedź – świąteczne widowisko w Szczecinie, zdjęcie 7 - wydarzenia i miejsca dla dzieci w SzczecinieGaleria: Masza i Nieźwiedź – świąteczne widowisko w Szczecinie, zdjęcie 8 - wydarzenia i miejsca dla dzieci w Szczecinie
Miejsce wydarzenia