Kosmiczny Dzień Dziecka w Galaxy

Archiwum wpisów

Data wydarzenia: 1 czerwca 2019

„Houston, Houston, mamy kosmiczną zabawę!” Wszystkich astronautów dużych i małych, którzy uwielbiają wędrówki po bezdrożach Wszechświata i odkrywanie tajemnic kosmosu, C.H. Galaxy zaprosi w Dniu Dziecka do wspólnej zabawy.

W najbliższą sobotę od 13.00 do 18.00 będzie można swobodnie pojeździć własnoręcznie zaprojektowanym łazikiem po powierzchni Marsa i samemu zbudować rakietę kosmiczną z tektury i papieru.

Na miłośników nowoczesnych technologii czeka specjalne stanowisko z długopisami 3D, za pomocą których będzie można wyczarować przestrzenne formy. Dla dociekliwych badaczy kosmosu przygotowaliśmy mobilne planetarium i teleskop do obserwacji nieba. Ci, którzy chcą posiadać swój własny kawałek wszechświata, będą mogli samodzielnie zbudować miniaturowy model układu słonecznego. Na najmłodszych odkrywców kosmosu czekają gry edukacyjne i puzzle, galaktyczne malowanie buziek i specjalne kosmiczne tatuaże. Będą mogli także namalować lub narysować swój własną galaktykę albo cały wszechświat.

Ci którzy lubią przebieranki, na pewno skorzystają z naszego stanowiska do slefie, gdzie czekają skafandry, hełmy i mnóstwo innych elementów wyposażenia każdego szanującego się astronauty.

A dla wszystkich przygotowaliśmy specjalną, megagalaktyczną watę cukrową! Ale to nie koniec atrakcji – przez cały dzień na naszej scenie czyli Galaktycznej Platformie Atrakcji, będziecie mogli wziąć udział w wielu zabawach i wygrywać nagrody.