KONCERT ODWOŁANY
Szczegóły na stronie organizatora

 

Symfoniczny Koncert Disneya „Marzenia się spełniają”, zawierający całą gamę największych ponadczasowych kompozycji, na których wychowało się już kilka pokoleń widzów, zabierze w krainę spełnionych marzeń nie tylko dzieci, ale i dorosłych, oczarowując ich po raz kolejny magią piosenek o przyjaźni, miłości, odwadze i poszukiwaniu przygód.

Barwne fragmenty hitów filmowych na wielkim ekranie ożyją dla Was w oprawie wokalnej znakomitych muzyków. Mietek Szcześniak, Kasia Łaska, Olga Szomańska, Marcin Januszkiewicz, których głosy słyszeliście nie raz już w przebojach Disneya oraz Artur Caturian z młodego pokolenia najzdolniejszych wokalistów w kraju, zamienią się dla Was w bohaterów przebojowych animacji: „Króla lwa”, „Pięknej i Bestii”, „Aladyna”, „ Krainy lodu” , Vaiany: Skarbu oceanu”, „Herkulesa”, Księżniczki i żaby” i wielu innych.

Prawie 60-osobową orkiestrę składającą się z Instrumentalistów Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu poprowadzi Radosław Labahua, który już wielokrotnie dyrygował dla rodzinnej widowni, od lat współpracując z Fundacją pani Anny Dymnej.

Bilety dostępne w kasie Netto Areny oraz online.

Do 4 czerwca promocja z okazji Dnia Dziecka:
– bilety dla dzieci do 18 lat – minus 40% od ceny – bilet ulgowy,
– przy zakupie 4 biletów normalnych, piąty bilet dla dziecka do lat 18 – gratis.

Przy wejściu należy okazać ważny dokument stwierdzający wiek.

Miejsce wydarzenia