B臋dzie to ju偶 sz贸sta edycja polsko-niemieckiego festiwalu, podczas kt贸rego nie zabraknie atrakcji – od koncert贸w na scenie, po warsztaty i pokazy. Spotykamy si臋 na boisku w Dobrej, przy ulicy sportowej 7.

Program VI聽 Festiwalu R贸偶

12.30 – 12.45 Korow贸d Kr贸lowej R贸偶
12.45 – 12.55 Oficjalne otwarcie 鈥濬estiwalu R贸偶鈥 przez Pani膮 W贸jt Gminy Dobra oraz Pana Burmistrza Gminy Blankensee, powitanie go艣ci
12.55 – 13.25 Pokazy florystyczne s艂uchaczy Studi贸w Podyplomowych Florystyka ZUT Szczecin, pod kierunkiem dr Piotra Salachny
13.25 – 13.45 Koncert 鈥濸i臋kna nasza Polska ca艂a鈥 Ko艂o muzyczne Publicznej Szko艂y Podstawowej w Mierzynie
13.45 – 13.55 Taniec z szarfami Klasa III C Publicznej Szko艂y Podstawowej w Mierzynie
13.55 – 14.25 Pokazy florystyczne s艂uchaczy Studi贸w Podyplomowych Florystyka ZUT Szczecin, pod kierunkiem dr Piotra Salachny
14.25 – 14.35 Zumba Kids Mind Power Studio
14.35 – 14.50 Pokaz zespo艂u cheerleaderek Super Stars z Publicznej Szko艂y Podstawowej w Do艂ujach
14.50 – 15.10 Wyb贸r Kr贸lowej R贸偶 i R贸偶anej Kr贸lewny
15.10 – 15.30 Pokazy florystyczne 鈥濸rzez ogrody, 艂膮ki i lasy鈥 Rafa艂a Staszczyka z kwiaciarni 鈥濸lantacja鈥
15.30 – 15.50 Wyst臋py artystyczne dzieci z Publicznej Szko艂y Podstawowej w Rz臋dzinach:

  • utwory wokalno-instrumentalne
  • utwory na fla偶olet
  • utwory gitarowe
  • pokazy taneczne

15.50 – 16.10 Wyst臋py artystyczne dzieci z Publicznej Szko艂y Podstawowej w Dobrej:

  • koncert ko艂a wokalnego
  • utw贸r na keyboard

16.10 – 16.20 膯wiczenia ze sztangami Mind Power Studio
16.20 – 16.50 Wyst臋py artystyczne dzieci z Publicznej Szko艂y Podstawowej w Bezrzeczu

  • 聽utwory na fla偶olet – klasa III D
  • szantowy koncert ko艂a muzycznego

16.50 – 17.30 Pokazy florystyczne Rafa艂a Staszczyka z kwiaciarni 鈥濸lantacja鈥
17.30 – 18.00 Koncert zespo艂u Srebrzy艣ci Akordeoni艣ci;
18.00 Oficjalne zako艅czenie Festiwalu R贸偶 przez W贸jt Gminy Dobra i Burmistrza Gminy Blankensee

Wydarzenia towarzysz膮ce:

12.30 – 18.00

  • wystawa florystyczna Miros艂awy (Miry) Kwa艣niewskiej, Aliny Send艂ak, Mai Feli艅skiej, dr Piotra Salachny, Rafa艂a Staszczyka i 艁ukasza Wierzbi艅skiego,
  • aran偶acje ogrodowe,
  • wystawy malarskie Krystyny Murawskiej, Urszuli Rychli艅skiej i G眉nthera Heise
  • wystawa 鈥濻ztuka w decoupage鈥 Izabeli Podhajnej,
  • dmuchany plac zabaw dla dzieci,
  • promocja ksi膮偶ki 鈥濿szystkie psy mojego 偶ycia鈥 Elizabeth von Arnim w t艂umaczeniu El偶biety Bruskiej,
  • kiermasz ogrodniczy,
  • kiermasz r臋kodzie艂a,
  • kiermasz ekologicznych wyrob贸w,
  • ciasteczko festiwalowe,
  • kuchnia regionalna.

Warsztaty:

12.30 – 18.00 wyrobu ekologicznych s艂odyczy – 鈥濼w贸rcza cytrynka鈥

13.30 – 14.30 florystyczne – kompozycje w wysokich naczyniach – Mira Kwa艣niewska,Pracownia Maciejka,

  • florystyczne – kompozycje kwiatowe – Maja Feli艅ska, Pracownia Otwarta
  • r臋kodzielnicze 鈥 lampiony z makramy 鈥 dr Magdalena Pulwer,
  • r臋kodzielnicze dla dzieci- kwiatowe kartki 鈥 Magdalena Siergu膰,
  • r臋kodzielnicze dla dzieci 鈥 kwiatowe piecz膮tki 鈥 Emilia Smole艅 i Hanna Wysocka
  • florystyczne 鈥 kompozycje w naczyniach 鈥 Alina Send艂ak R臋kodzielnia Dmuchawce
  • florystyczne 鈥 kompozycje w p艂askim naczyniu 鈥 dr hab. Agnieszka Krzymi艅ska Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • florystyczne 鈥 kwiatowe dekoracje z ro艣lin doniczkowych 鈥 Irena Rydlichowska
  • florystyczne 鈥 las w s艂oiku 鈥 艁ukasz Wierzbi艅ski Pracownia Florystyczna Zielna

15.00 – 16.00 florystyczne 鈥 kompozycje w wysokich naczyniach 鈥 Mira Kwa艣niewska, Pracownia Maciejka,

  • florystyczne 鈥 sielskie wianki 鈥 Maja Feli艅ska, Pracownia Otwarta
  • ogrodnicze 鈥 ogr贸dek w naczyniu 鈥 dr Magdalena Pulwer,
  • r臋kodzielnicze – kwiatowe koszyczki 鈥 Magdalena Siergu膰,
  • r臋kodzielnicze dla dzieci 鈥 kolorowe gniotki 鈥 Emilia Smole艅 i Hanna Wysocka,
  • florystyczne 鈥 kompozycje w naczyniach 鈥 Alina Send艂ak R臋kodzielnia Dmuchawce
  • florystyczne 鈥 kompozycje w p艂askim naczyniu 鈥 dr hab. Agnieszka Krzymi艅ska Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • florystyczne 鈥 kwiatowe dekoracje z ro艣lin doniczkowych 鈥 Irena Rydlichowska
  • florystyczne 鈥 las w s艂oiku 鈥 艁ukasz Wierzbi艅ski Pracownia Florystyczna Zielna

16.30 – 17.30 florystyczne 鈥 kompozycje w wysokich naczyniach 鈥 Mira Kwa艣niewska, Pracownia Maciejka,

  • florystyczne 鈥 domowy ogr贸dek 鈥 Maja Feli艅ska, Pracownia Otwarta
  • r臋kodzielnicze 鈥 lampiony z makramy 鈥 dr Magdalena Pulwer,
  • r臋kodzielnicze 鈥 kartki w pude艂eczku 鈥 Magdalena Siergu膰,
  • r臋kodzielnicze dla dzieci鈥 naszyjnik z makaronu 鈥 Emilia Smole艅 i Hanna Wysocka
  • florystyczne 鈥 kompozycje w naczyniach 鈥 Alina Send艂ak R臋kodzielnia Dmuchawce
  • florystyczne 鈥 kompozycje w p艂askim naczyniu 鈥 dr hab. Agnieszka Krzymi艅ska Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • florystyczne 鈥 kwiatowe dekoracje z ro艣lin doniczkowych 鈥 Irena Rydlichowska
  • florystyczne 鈥 las w s艂oiku 鈥 艁ukasz Wierzbi艅ski Pracownia Florystyczna Zielna