Koncerty, przedstawienie dla dzieci, wielki twister, wata cukrowa, ognisko – to tylko część atrakcji, które przygotował dla nas Inkubator Kultury na koniec wakacji.

W zielonej przestrzeni INKU na najmłodszych będą czekały animacje, gry podwórkowe XXL. Za darmo będzie można pobawić się w dmuchanym zamku i zjeść watę cukrową. Starsi będą mogli w tym czasie zrelaksować się na leżakach i kocykach. Na pewno nie będziemy się nudzić. Dla tych aktywnych i tych, którzy chcieliby się aktywnością zarazić wspólnie z Fundacją Kamienicą 1 będziemy mogli zagrać w spikeball. Podczas trwania pikniku swoje dzieła malarskie zaprezentują panie i panowie z ZSTK – Zofia Hintz Wojtysiak, Ewa Rogala, Ewa Ślesińska i Franciszek Gombos. Zawitają do nas znane Wam food trucki: DżusWóz ze świeżo wyciskanymi sokami z owoców cytrusowych oraz Family Burger Truck’s z przepysznymi burgerami. Czekać na nas będzie także ognisko, przy którym będzie można usmażyć darmowe kiełbaski.

Na początek odbędzie się przedstawienie „Morze zabawy” czyli interaktywna zabawa dla dużych i małych. Specjalnie dla Was od godz. 18:00 standardy muzyki jazzowej zagra zespół Cafe Jazz Trio w składzie: Ryszard Słowicki (instrumenty perkusyjne), Krzysztof Marek (klarnet), Robert Jarzębski (gitara akustyczna) Następnie wystąpi Magda Roman, która zaśpiewa znane nam wszystkim przeboje. O 19:20 zespół DiValdi zabierze nas do wspólnych podróży po nastrojowych dźwiękach. Od godz. 20:00 DJ-ski set zaprezentuje Morfeusz, szczeciński artysta poruszający się w obszarach dub, dubstep i dubtechno. Przyjemny relaks, dobra muzyka, pyszne smakołyki gwarantowane. U nas nie ma ograniczeń wiekowych, dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Miejsce wydarzenia