Zabawa Rozwija zaprasza dzieci od trzech miesięcy do dwóch i pół lat na spotkania w dwóch grupach wiekowych:
10:15 – dzieci od roku do dwóch i pół.
11:00 – dzieci do roku.

Spotkanie trwa 30 minut, warto przyjść chwilę wcześniej żeby odnaleźć się w przestrzeni, rozebrać, oswoić z nowym otoczeniem.

Bobo Time to okazja do nawiązywania pierwszych kontaktów rówieśniczych. Dzięki współudziałowi rodziców w zajęciach Dzieci w bezpieczny sposób nawiązują pierwsze znajomości. W trakcie spotkań Dzieci mają okazję obserwować inne dzieci i swobodnie wchodzić w interakcje.

W trakcie zajęć odbywa się szereg zajęć muzyczno-ruchowych. Wszystkie z wykorzystaniem ciekawych rekwizytów takich jak: chusta animacyjna, piłki kolczaste, przeszkody do pokonywania, instrumenty muzyczne i wiele innych.

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Kołodziejczyk Królik
Pedagog, założycielka firmy Zabawa Rozwija, animatorka czasu wolnego, trenerka Cyrku Zodiak. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dzieckiem i rodzicem w oparciu o więź i relację. Absolwentka szkolenia Rodzicielstwo Bliskości dla Profesjonalistów organizowanego przez Bliskie Miejsce, a prowadzonego przez psycholog Agnieszkę Stein. Ukończyła kurs gordonowski „Improwizuję, czyli audiuję” wg teorii uczenia się muzyki prof. Edwina E. Gordona oraz kurs ruchu rozwijającego wg Weroniki Scherborne. W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje zabawę i ruch do wspierania dzieci w rozwoju oraz pokonywaniu trudności. Propaguje idee Rodzicielstwa Bliskości.

Zgłoszenia: tel. 662 108 297 – Agnieszka, lub mailowo biuro@zabawarozwija.pl
Koszt: 30 zł/spotkanie lub 100 zł/miesiąc (4 spotkania)
Koszt obejmuje wejście dla jednego dziecka z jednym opiekunem. Drugi opiekun + 10 zł.

Miejsce wydarzenia