Bez linijki – warsztaty plastyczne w 13 Muzach

Archiwum wpisów

Data wydarzenia: 30 grudnia 2018

Od października co tydzień w każdą niedzielę Anna Szyszkian zaprasza dzieci wraz z rodzicami na warsztaty plastyczne. Razem z dziećmi będziemy mieli okazję przenieść się w magiczny świat, który bywa tak odległy od codzienności dorosłych.

Na warsztatach odtworzymy ciekawe historie i znane opowieści, zinterpretujemy je na nowo, a następnie opowiemy je za pomocą różnorodnych działań plastycznych. Kto wie, być może stworzymy nasze własne historie?
Będziemy działać na dużym formacie. Wszystkie prace będą stanowiły jedną wielką opowieść. Zaangażujemy głowę i ciało! W ruch pójdą pędzle, farby, pastele, kredki i pisaki. Pobudzimy kreatywność, podniesiemy nasze umiejętności manualne, a przede wszystkim spędzimy miło i ciekawie czas. Dzięki pracy w grupie dzieci mają okazję nauczyć się współpracy oraz pomagania sobie nawzajem. Zapraszamy również rodziców i opiekunów do uczestnictwa w zajęciach.

Zajęcia składają się z dwóch etapów – najpierw popracujemy trochę głową, a dopiero później przystąpimy do działań plastycznych. Na każdym spotkaniu pracujemy nad innym tematem.

Zajęcia prowadzi Anna Szyksznian – graficzka i ilustratorka z wykształcenia, doświadczenia oraz pasji. Urodzona w Szczecinie. Ukończyła Akademię Sztuki oraz Liceum Plastyczne w rodzimym mieście. Na co dzień prowadzi kurs rysunku Bez Linijki i Studio SHAPY Design, gdzie zajmuje się projektowaniem graficznym oraz tworzeniem ilustracji w technikach tradycyjnych, cyfrowych i mieszanych – także ilustracją skierowaną do najmłodszych.

Koszt
Pojedyncze zajęcia: 40 zł pojedyncze / 140 zł za karnet 4 wejść
Opiekun: 10 zł

Wszystkie materiały plastyczne na miejscu. Odzież „do zabrudzenia” gorąco zalecana.

Na warsztaty należy się wcześniej zapisać:
Telefon: 511 796 969 lub e-mail: [email protected]