Weekend malucha (29 VI -1 VII)

Archiwum wpisów

Data publikacji: 28 czerwca 2018

wydarzenia dla dzieci do 4 lat

W ostatni weekend czerwca propozycje dla siebie znajdą także najnaje. Oto kilka sugestii gdzie się wybrać z najmłodszymi dziećmi:

29 czerwca (piątek)

Zajęcia adaptacyjne dla maluchów: 2-3,5 lat. Cykliczne, piątkowe zajęcia adaptacyjne w Cafe Niebko, w trakcie których najnaje oswajają się z obecnością rówieśników i różnorodnymi bodźcami zewnętrznymi.

30 czerwca (sobota)

Nadęte Warsztaty . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Nadęte Warsztaty: 0-2 lat, 2-4 lat, 4-6 lat (3 grupy wiekowe). Muzyczne warsztaty dla maluchów i przedszkolaków, organizowane przez 13 Muz i żeńską orkiestrę dętą "Olimpia".

„Poczuj wiatr od morza” – zajęcia sensoryczno-ruchowe . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

"Poczuj wiatr od morza"... na Łące Kany :-): 3-6 lat. Darmowe zajęcia sensoryczne dla maluchów, organizowane przez duet "Głowa Mała", w ramach tegorocznych Spoiw >

Robotyka Lego® Education . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Robotyka Lego Education: 4-11 lat (dwie grupy wiekowe). Cykliczne spotkania z robotyką w Starej Rzeźni, dla dzieciaków od 4 do 11 lat.

Klub Zaczytanego Malucha . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Klub Zaczytanego Malucha: 3-5 lat. Darmowe spotkanie czytelnicze z maluchami między 3 a 5 rokiem życia, w ProMedia.

01 lipca (niedziela)

Niedziela w Tajemniczym Ogrodzie – wystawa . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Wystawa "Tajemniczy Ogród": 3-12 lat. Czasowa wystawa w galerii "Przepraszam Tworzę się", dedykowana dzieciom i pozwalająca na interakcje z przygotowanym specjalnie dla nich tytułowym "Tajemniczym Ogrodem", pełnym zakamarków i ciekawostek. W niedzielę za darmo.

Nadęty koncert – koncert finałowy „Nadętych Warsztatów” . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Nadęty koncert – koncert finałowy „Nadętych Warsztatów”: 0-6 lat. Zwieńczenie serii "nadętych warsztatów"- czyli zajęć muzycznych dla maluchów. Będzie okazja by posłuchać, zatańczyć i pośpiewać