Weekend najnaja (22-24 czerwca 2018)

Archiwum wpisów

Data publikacji: 16 czerwca 2018

wydarzenia w Szczecinie dla dzieci do 4 lat

Gdzie się wybrać z maluchem? Poza zajęciami ruchowymi będzie okazja do udziału w festiwalu Wooded City Szczecin 2018, na terenie którego powstanie specjalna strefa dziecięca – jak zapewniają organizatorzy – odpowiednia także dla najmłodszych. Oto kilka opcji na ten tydzień:

22 czerwca (piątek)

Zajęcia adaptacyjne dla maluchów: 2-3,5 lat. Cykliczne, piątkowe zajęcia adaptacyjne w Cafe Niebko, w trakcie których najnaje oswajają się z obecnością rówieśników i różnorodnymi bodźcami zewnętrznymi.

23 czerwca (sobota)

Robotyka Lego® Education . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Robotyka Lego Education: 4-11 lat (dwie grupy wiekowe). Cykliczne spotkania z robotyką w Starej Rzeźni, dla małych budowniczych-programistów już od 4 roku życia.

Strefa dla dzieci na festiwalu Wooded City 2018 . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Kącik dla dzieci na Wooded City: od 0 do 12 lat (z opiekunami). Wooded Kids, czyli strefa dziecięca na festiwalu Wooded City, to miejsce przygotowane specjalnie z myślą o małych gościach festiwalu. Organizatorzy przygotowali dla nich m.in. warsztaty, animacje i zabawy z animatorami.

Przyjęcie na dzień taty z Sensoplatyką . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Przyjęcie na dzień taty z Sensoplatyką: od 6 miesiąca. Sensoplastyczne zajęcia dla dzieciaków, w trakcie których będą miały okazję się pobrudzić , poznać faktury, kolory i kształty. Nie zabraknie ciastoliny i biegania na bosaka 🙂

24 czerwca (niedziela)

Dziecięce Zawody Rowerkowe w C.H. Kaskada . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Zawody rowerkowe w Kaskadzie: 3-6 lat. Zawody rowerkowe dla maluchów od 3 do 6 lat. Zawodnicy występują trójkami, aby każdy z nich miał szanse na podium 🙂

Niedziela w Tajemniczym Ogrodzie – wystawa . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Wystawa "Tajemniczy Ogród": 3-12 lat. Czasowa wystawa w galerii "Przepraszam Tworzę się", dedykowana dzieciom i pozwalająca na interakcje z przygotowanym specjalnie dla nich tytułowym "Tajemniczym Ogrodem", pełnym zakamarków i ciekawostek. W niedzielę za darmo.