Tydzień najnaja (11-17 czerwca 2018) - czyli wydarzenia dla dzieci od 0 do 4 lat

Archiwum wpisów

Data publikacji: 11 czerwca 2018

Jeśli szukacie pomysłów na spędzenia czasu z maluchem, mamy dla was kilka propozycji. W tym tygodniu możecie wybrać spośród kilku ciekawych propozycji – zaczynając od zajęć ruchowych, przez warsztaty z klockami aż po rozbudzające wyobraźnię zwiedzanie „Tajemniczego Ogrodu” w 13 Muzach:

11 czerwca (poniedziałek)

„Bobo Time” – zajęcia ruchowe dla dzieci od 3 miesiąca życia . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Zajęcia ruchowe dla maluchów: od 3 m do 2,5 roku. Cykliczne spotkanie maluchów w grupie rówieśniczej, w trakcie których będą wchodzić w pierwsze interakcje i uczestniczyć w zajęciach ruchowo-muzycznych.

12 czerwca (wtorek)

Tymoteusz i Psiuńcio . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Tymoteusz i Psiuńcio: od 4 lat. Stworzony przez Jana Wilkowskiego miś Tymoteusz Rymcimci to uroczy rozrabiaka o bogatej wyobraźni i dobrym sercu. Jego przygody bawią i zachwycają kolejne pokolenia dzieci. Pewnego dnia miś Tymcio spotka samotnego, bezdomnego psa. Każde dziecko chciałoby mieć własne zwierzątko, prawda? Tymcio także! Wprawdzie Tata Niedźwiedź się nie z

15 czerwca (piątek)

Zajęcia adaptacyjne dla maluchów: 2-3,5 lat. Cykliczne, piątkowe zajęcia adaptacyjne w Cafe Niebko, w trakcie których najnaje oswajają się z obecnością rówieśników i różnorodnymi bodźcami zewnętrznymi.

16 czerwca (sobota)

Robotyka Lego® Education . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Robotyka Lego Education: 4-11 lat (dwie grupy wiekowe). Cykliczne spotkania z robotyką w Starej Rzeźni, dla dzieci od 4 do 11 lat.

Rzeczy zaraźliwe – spektakl . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Rzeczy zaraźliwe: od 1 r.ż.. Co się stanie, gdy dzieciaki z pewnej paczki spotkają przybysza z obcej planety, mówiącego językiem tańca? O tym będzie się można przekonać w trakcie spektaklu tanecznego w 13 Muzach

Przebieranki – spektakl dla najmłodszych . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Przebieranki - przedstawienie dla najnajów: od 1 r.ż.. Spektakl Teatru Lalek Pleciuga dla dzieci od roku do 4 lat, który odkrywa świat ciuchów, łaszków, szmatek i nauki ubierania.

17 czerwca (niedziela)

Niedziela w Tajemniczym Ogrodzie – wystawa . Atrakcje i wydarzenia dla dzieci w Szczecinie

Wystawa "Tajemniczy Ogród": 3-12 lat. Czasowa wystawa w galerii "Przepraszam Tworzę się", dedykowana dzieciom i pozwalająca na interakcje z przygotowanym specjalnie dla nich tytułowym "Tajemniczym Ogrodem", pełnym zakamarków i ciekawostek. W niedzielę za darmo.