Paczka dla Zwierzaczka w Bibliotece przy Rydla

Zbiórka karmy dla szczecińskiego TOZ

Od 3 do 31 grudnia będziemy mogli wziąć udział w akcji „Paczka dla Zwierzaczka” i przekazać karmę na rzecz czworonożnych podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Do zbiórki przyłączyła się także Miejska Biblioteka Publiczna, która za gest pomocy podziękuje nam… książkami 🙂

fot. mbp.szczecin.plFilia 48 Miejskiej Biblioteki Publicznej zachęca czytelników do wzięcia udział w świątecznej zbiórce karmy dla zwierząt, która zostanie przekazana szczecińskiemu oddziałowi TOZ.

Do końca grudnia 2018 roku czytelnicy mogą odwiedzić oddział biblioteczny przy ul. Rydla 93 i zostawić tam karmę dla zwierząt. Za dobre serce otrzymają ciekawą lekturę 🙂

Po nowym roku karma zostanie przekazana Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami. Będzie to już kolejny rok w którym Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie przyłącza się do świątecznej akcji na rzecz zwierząt pozostających pod opieką TOZu.

„Hej, hej ludzie, idą święta, niech się cieszą też zwierzęta, karmę przynieś, nie pieniążki i w nagrodę odbierz książki”.

Paczka dla zwierzaczka w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczecinie. Wydarzenia dla rodzin i dzieci.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera