Lodowisko na Arkonce w sezonie 2018/2019

Archiwum wpisów

Data publikacji: 25 listopada 2018

Już 1 grudnia ruszy ponownie lodowisko na Arkonce. Z okazji otwarcia kolejnego sezonu, nie zabraknie specjalnych atrakcji dla dzieci :-) Lodowisko w samym sercu Lasku Arkońskiego w Szczecinie rozpocznie nowy sezon już w sobotę, pierwszego grudnia, o godzinie 9 rano. Na terenie kompleksu basenowo-rekreacyjnego czekać będzie na nas nie tylko tafla lodowiska, ale także dodatkowe atrakcje dla dzieci w Szczecinie. Na odwiedzających czekają bowiem mikołajkowe zabawy, które rozpoczną się już o godzinie 12 i potrwają do godziny 16. Na najmłodszych czeka moc zabawa i atrakcji: czeka ich nauka układu tanecznego, zagadki związane z Mikołajem, konkursy sportowe, sztafeta i... poszukiwanie prezentów ukrytych w śniegu! W ramach wydarzenia dla dzieci uczestnicy będą także śpiewali kolędy. Główne wejście do kompleksu będzie zamknięte w sezonie zimowym, wejście na lodowisko znajdować się będzie od strony parkingu, przy budynku administracji i ochrony. Na gości lodowiska czekać będzie, jak co roku, wypożyczalnia łyżew, na której w cenie 8 zł za godzinę dostaniemy łyżwy dla dzieci oraz kask dla dzieci za 5 złotych za godzinę.

Ile kosztuje lodowisko na Arkonce?

W sezonie zimowy 2018/2019 bilet dla dzieci kosztować będzie 8 złotych (bilet ulgowy, poza dziećmi, kupić mogą też studenci do 26 lat oraz ucząca się młodzież, wymagane jest jednak okazanie dokumentu). Bilet dla osoby dorosłej, bez zniżki, kosztuje 12 złotych. A jeśli atrakcje lodowiska są dla nas wyjątkowo kuszące, możemy kupić karnet na 10 godzin zabawy: ulgowy kosztuje 60 zł, a normalny 100 zł. Jeśli natomiast chcemy wejść na teren kompleksu bez korzystania z lodowiska, możemy poprosić w kasie o darmowy bilet turystyczny. Na zniżki mogą także liczyć posiadacze kart rodzinnych i kart seniora. Za zabawę na lodowisku możemy płacić gotówką lub kartą płatniczą.

W jakich dniach i godzinach czynne jest lodowisko na Arkonce?

Taflą w Lasku Arkońskim możemy się cieszyć przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli), od godziny 9 aż do 21. Wyjątek stanowić będą dni świąteczne, w których godziny otwarcia wyglądają następująco: W Wigilię nie skorzystamy z atrakcji lodowiska, bo będzie ono zamknięte. Pierwszego dnia świąt (25 grudnia) oraz drugiego dnia świąt (26 grudnia) szczecińskie lodowisko otwarte będzie od 12 do 20. W ostatni dzień roku (31 grudnia) zabawa na tafli dostępna będzie od 9 do 17, a w Nowy Rok (1 stycznia) od 12 do 20.