Jeżeli poszukujesz dla swojego dziecka nauczyciela pływania, godnego zaufania to dobrze trafiłeś. Nazywam się Dariusz Czekaj i założyłem szkołę pływania ,,Swim Stars”. Od najmłodszych lat pasjonowałem się sportami wodnymi, zaczynałem swoja przygodę z pływaniem w Pałacu Młodzieży w Warszawie - sekcja pływacka oraz ratownictwa wodnego w Warszawie.

Nasza kadra to grono młodych, pełnych zapału i ambitnych ludzi z którymi dzielimy wspólne pasje związane z pływaniem i sportami wodnymi. Standardem w naszej szkółce są również uprawnienia Ratownicze WOPR-u, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo naszym podopiecznym.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz praktyce opracowaliśmy autorski plan nauczania. Kładziemy duży nacisk na indywidualizację toku zajęć i staranne dostosowywanie ich do możliwości wydolnościowych i motorycznych poszczególnych uczniów. Wykorzystujemy najnowsze techniki w nauczaniu i doskonaleniu pływania dzieci w wieku 5-15 lat. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem niezbędnym do prowadzenia szerokiej gamy zajęć.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do Klientów Indywidualnych, szukających możliwości odbycia zajęć na terenie Pragi Północ i Południe.

Wideo

Skontaktuj się

Preferowana metoda kontaktu

Skontaktuj się z:
Swim Stars - Nauka Pływania

Preferowana metoda kontaktu