Atrakcje dla dzieci podczas jarmarku bożonarodzeniowego

Świąteczny Szczecin dla dzieci :-)

Tegoroczny jarmark bożonarodzeniowy ma aż trzy części: na Placu Colleoniego, na Placu Lotników oraz na Alei Kwiatowej. W każdej z nich nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Co więc czeka na najmłodszych?

Na dzieci czeka, ciesząca się sporym powodzeniem, karuzela wenecka (10 zł za osobę). Tuż obok niej znajdziemy stoisko z „wyławianiem kaczuszek”, w którym zwycięzcy mogą odebrać w nagrodę pluszaka (15 zł za 7 kaczuszek).

Atrakcje dla dzieci w Szczecinie podczas jarmarku bożonarodzeniowego

Mikołaj wysłucha wszystkich próśb grzecznych dzieci 😉 Atrakcji dla dzieci podczas jarmarku nie zabraknie.

Na Placu Colleoniego na dzieciaki czeka ogrzewany pawilon z mnóstwem atrakcji. Gości tu mikołaj wysłuchujący życzeń, organizowane są też pokazy eksperymentów naukowych dla dzieci. Na tym jednak nie koniec atrakcji dla dzieci – można tu także porysować oraz wziąć udział w innych zabawach plastycznych.

Na samym jarmarku nie brakuje atrakcyjnych dla dzieci stoisk ze słodkościami – od owoców w czekoladzie, przez pianki na ciepło i gorącą czekoladę. Są także stosika z ręcznie wykonywanymi zabawkami. Znajdziemy na nich nie tylko drewniane zabawki „w starym stylu”, ale także piękne przytulani wykonywane na drutach.

Codziennie czynne jest także kino pod kocykiem z klasycznym, bożonarodzeniowym repertuarem, z którego znaczna częsć nadaje sie także dla małych widzów.

Nie brakuje też miejsc do wykonania pamiątkowych zdjęć, a najokazalsze z nich to wielka oświetlona choinka tuż obok pawilonu. Jak wiec widać, podczas tegorocznego szczecińskiego jarmarku bożonarodzeniowego, atrakcji dla dzieci nie zabraknie.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera