Ale kosmos! Konkurs dla nowych subskrybentów

Archiwum wpisów

Data publikacji: 18 lutego 2019

Zapisz się do newslettera i weź udział w losowaniu jednego z pięciu numerów magazynu "Kosmos dla dziewczynek".

Każdy kto zapisze się do naszego newslettera między 18 lutego a 24 marca 2019 roku, weźmie udział w cotygodniowym losowaniu wybranego przez siebie numeru tego ciekawego i wartościowego pisma dla dziewczynek. Osoby które zostaną wylosowane zostaną poinformowane mailowo, na adres który podały przy zapisie do newslettera. Poprosimy je wtedy o podanie numeru który chciałyby otrzymać oraz adresu na który powinien zostać wysłany magazyn.

Zasady zabawy:

  1. Konkurs trwa od poniedziałku 18 lutego 2019 do niedzieli 24 marca.
  2. Do wylosowania jest 5 pojedynczych numerów magazynu "Kosmos dla dziewczynek"
  3. Adresy e-mail losowane będą co tydzień, w poniedziałek, spośród adresów zapisanych do newslettera w poprzednim tygodniu
  4. Na wylosowany adres e-mail wyślemy wiadomość, prosząc o podanie: wybranego numeru magazynu oraz danych do wysyłki. Dotychczas ukazało się 9 numerów, można się z nimi zapoznać na stronie fundacji Kosmos dla Dziewczynek.
  5. Od momentu wysłania wiadomości osoba wylosowana będzie miała 10 dni na odesłanie wiadomości zawierającej: wybrany numer magazynu, imię i nazwisko oraz adres osoby, dla której zostanie zamówione pismo. Jeśli po tym czasie nie otrzymamy odpowiedzi, wylosujemy kolejną osobę.
  6. Każdy zapisany adres e-mail weźmie udział w losowaniu tylko raz.
  7. Dane do wysyłki będą wykorzystane tylko w celu wysłania magazynu, nie będą dalej przetwarzane, przekazywane ani wykorzystywane w innym celu.